Рада прийняла за основу зміни до Бюджетного кодексу України

Нардепи підтримали у першому читанні внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Про це повідомляє "Ракурс".

Верховна Рада ухвалила за основу законопроект № 7116 щодо внесення змін до Бюджетного кодексу. За відповідне рішення проголосував 251 парламентар.

Законопроектом, зокрема, пропонується уточнити порядок формування та виконання місцевих бюджетів, міжбюджетних взаємовідносин між державним бюджетом та місцевими бюджетами, а також запровадити нові засади фінансового забезпечення освіти.

Окрім цього, проектом закону також планується продовжити на 2018-2019 роки дію норми щодо зарахування 13,44 % акцизного податку з виробленого в Україні пального та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів місцевого самоврядування.

Також зміни до Бюджетного кодексу повинні унормувати питання зарахування до спецфонду місцевих бюджетів надходжень в рамках програм допомоги від урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.11.2017 17:46
Переглядів973
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг