На що витрачають гроші українські заробітчани в Польщі

За останніми офіційними даними, на сьогодні більше мільйона українських громадян працюють в польських компаніях.

Більш ніж 70% трудових мігрантів з України – це "сині комірці", які виконують різноманітні фізичні роботи. Близько 10% зайняті в IT сфері, – пише Finance.ua.

У середньому робочий тиждень українського мігранта становить 54 години, а середня місячна зарплата – 2 100 злотих (близько 495 євро).

30% місячної зарплати українець витрачає на проживання в Польщі, а понад 60% – пересилає додому в Україну.

У середньому щомісяця український мігрант за допомогою онлайн-сервісу TransferGo пересилає додому близько 180 євро. Відзначається, що півтора року тому цей показник становив близько 100 євро

Як правило, гроші переводяться ближче до вихідних, а пік переказів припадає на останній тиждень місяця, коли виплачуються зарплати в більшості польських компаній.

Список топ 10-ти регіонів, куди українські мігранти переказують гроші з Польщі: м. Києва, Дніпропетровська, Харківська, Львівська, Запорізька, Полтавська, Одеська, Черкаська, Хмельницька та Донецька області.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.11.2017 18:49
Переглядів857
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг