У 2017 році 38 % абітурієнтів із села не вступили у виші

У 2017 році 38 % вступників із сільської місцевості не змогли вступити на навчання до ВНЗ.

Такі результати дослідження, проведеного центром "CEDOS", – повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.

Як розповів заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич, цього року вперше під час вступної кампанії був запроваджений сільський коефіцієнт. Він поширювався на учнів сільських шкіл, що мають менше можливостей отримати якісну середню освіту порівняно з міськими школярами. Однак деякі вступники з міст вважали таке рішення несправедливим.

"Утім лише 3 % від вступників з сільської місцевості подолали поріг виключно завдяки сільському коефіцієнту. 23 % таких абітурієнтів змогли б вступити на бюджет і без коефіцієнту. Ще 36 % вступників з різних причин вибрали навчання за контрактом. Водночас 38 % вступників із сільської місцевості не змогли вступити на навчання до ВНЗ", – розповів Юрій Рашкевич.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.11.2017 18:45
Переглядів1456
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг