Україна втратить 115 мільярдів гривень у разі проблем з транзитом вантажів, – Мінінфраструктури

Втрати України від блокади транзиту російських вантажівок по її території можуть скласти близько 115 мільярдів гривень, заявив директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень міністерства інфраструктури України Роман Хміль.

"Зупинка російського транзиту для нас, як країни-транзитера, що має істотну частку доходів бюджету від міжнародної торгівлі і транзитних потоків – це інфраструктурна катастрофа. Адже це призведе до припинення нашого транзиту в країни Азії і двосторонніх перевезень в РФ. Потім зупиниться залізничний транзит. Далі міжнародні компанії поступово перестануть їздити нашою територією, бо таким чином ми порушимо міжнародні угоди і їх інтереси. Потім нас виженуть з СОТ і позбавлять підтримки ЄС і США ... Груба оцінка втрат – 15 мільярдів гривень транспортних доходів плюс мінімум 100 мільярдів гривень від продажу наших товарів на експорт", – написав Хміль на своєму фейсбуці.

Раніше "Свобода" заявила, що відновила блокування транзиту російських вантажівок в Чернівецькій, Волинській, Львівській та Закарпатській областях.

Державний прикордонний комітет Білорусі у п'ятницю, 26 лютого повідомляв про поновлення активістами перешкоджання проїзду фур з російськими номерами поблизу прикордонного переходу Доманове-Мокрани, що на Волині.

Мінінфраструктури України в суботу повідомило, що за даними оперативного штабу відомства акції проводять у двох місцях, Львівській і Волинській областях, і не перешкоджають руху вантажівок.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.02.2016 19:28
Переглядів504
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг