МОН: зарплата експертів з питань освітньої реформи становитиме 35 000 гривень

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на заняття вакантних посад фахівців з питань освітньої реформи.

Про це заявила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, – повідомляє Освіта.ua.

Міністр нагадала, що відомство бере участь у проекті, пов'язаному з реформуванням міністерств.

"Ми вже провели перший тур цього конкурсу на обрання генеральних директорів директоратів, але це була значно менша кількість посад. Зараз ми оголошуємо конкурс на 51 вакантну посаду", – сказала Гриневич.

З її слів, нещодавно ухвалений закон "Про освіту" запускає широкомасштабну реформу освіти в країні – від професійної освіти до освіти дорослих.

"Для того, щоб цей закон був впроваджений в життя, нам потрібно розробити вісім спеціальних законів і ухвалити майже 100 актів Кабінету Міністрів. Це дуже нова, велика нормативно-правова база, яка має бути створена і напрацьована в Міністерстві освіти і науки. Саме тому нам потрібні кращі з кращих, ті, хто готові працювати над проектами законів і нормативно-правових актів, готові шукати нові рішення на шляху до реформи освіти, ті, хто готовий займатись прогнозуванням і оцінюванням результатів змін у державній політиці, готові до стресостійкості, вміння комунікувати з людьми. Всіх їх ми запрошуємо до участі у конкурсі", – зазначила Гриневич.

Вона повідомила, що обрані експерти зможуть працювати у семи створених директоратах МОН: директораті стратегічного планування та європейської інтеграції, директораті дошкільної та шкільної освіти, директораті вищої освіти і освіти дорослих, директораті науки, директораті інновацій та трансферу технологій, директораті з інклюзивної та позашкільної освіти і директораті професійної освіти.

Передбачається, що заробітна плата експертів становитиме близько 35 тисяч грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.11.2017 18:50
Переглядів1700
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг