В Україні жінки отримують лише 80% "чоловічої" зарплати

В Україні заробітна плата жінок становить лише 80 % від зарплати чоловіків.

Про це заявив Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко під час першого Українського жіночого конгресу, – повідомляє "Радіо Свобода".

"Перше півріччя 2017 року показало нам, що середньомісячна зарплата жінок становить лише 80 % середньомісячної зарплати чоловіків. Безумовно, ми бачимо певне покращення ситуації порівняно з попередніми роками, коли цей відсоток становив 70 і менше, але очевидно, що нам є, над чим працювати", – сказав Розенко.

Він зазначив, що пов'язує незначний підйом рівня середньої заробітної плати жінок зі зростанням мінімальної зарплати до 3200 гривень.

"Очевидно, що цього недостатньо, адже ми чудово розуміємо, що питання оплати праці дуже тісно пов'язане в цілому із соціальним захистом родини, у тому числі із майбутнім пенсійним забезпеченням жінок", – заявив Розенко.

За даними Кабінету Міністрів, в Україні зросла кількість людей, які отримують зарплату, більшу ніж мінімальну, – у грудні 2016 року частка людей, яким було нараховано зарплати менше ніж 3200 гривень, становила понад 40 %, нині це тільки 20 %.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.11.2017 12:18
Переглядів601
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг