Скільки українці витратять на утримання влади наступного року (інфографіка)

14 листопада Верховна Рада України проголосувала за урядовий проект Державного бюджету на 2018 рік. Остаточну редакцію документа парламент може проголосувати протягом наступного пленарного тижня, тобто з 5 по 8 грудня.

Виходячи з цифр, передбачених у нинішній редакції головного кошторису країни на 2018 рік, "Слово і Діло" визначило, скільки у перерахунку на кількість працевлаштованого населення коштуватиме забезпечення роботи основних центральних органів влади – апарату Верховної Ради, Президента України та його Адміністрації, а також Секретаріату Кабінету Міністрів.

Аналітики порталу визначили, що наступного року, якщо показники бюджету в частині фінансування органів влади не зміняться, за утримання апарату парламенту кожен працевлаштований українець заплатить 104 грн (цьогоріч ця сума становила 76 грн). Забезпечення роботи Президента та його Адміністрації коштуватиме кожному з нас 60 грн на рік (у 2017-му на це йшло по 51 грн із кишені кожного з нас). Секретаріат Кабінету Міністрів (тут варто зауважити, що йдеться не про міністерства, кожне з яких фінансується окремо) у 2018 році обійдеться працюючому громадянину України в 93 грн (замість 73-х, які ми заплатили цьогоріч).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.11.2017 13:47
Переглядів527
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг