Безпека бізнесу по-українськи: гірше, ніж в Тунісі (рейтинг)

Попри те, що Україна поступово покращує позиції у світових рейтингах безпеки, безхмарним ведення бізнесу в нашій країні не назвеш. На сьогодні ми посідаємо 122-ге (тобто дуже низьке) місце у світі за рівнем захищеності бізнесу від втрат внаслідок тероризму. Хоч в порівнянні з минулим роком Україна піднялася на 6 сходинок, вона досі перебуває в "сусідстві" із такими країнами, як Уганда і Таїланд.

Загалом, за індексом безпеки, як з'ясувало "Слово і Діло", Україна посідає 106-ту сходинку зі 137-ми. Тут ми хоч і покращили позиції на цілих 17 сходинок, усе одно перебуваємо в компанії Камбоджі й Тунісу.

Порахували спеціалісти й ризики за іншими показниками. Наприклад, за індексом втрат бізнесу через насилля та злочинність ми за останній рік наблизилися до цивілізованих країн аж на 24 позиції. Це найбільш суттєвий прогрес і це єдиний із індексів, за яким ми потрапили бодай у сотню найбільш безпечних держав (у нас 92-ге місце).

Окремо оцінювалися втрати бізнесу через організовану злочинність. Вони, на думку фахівців, попри 10 позицій, на які за рік піднялась Україна, все ще дуже великі. Тут ми на 113-му місці у світі. І поруч із нами знову Уганда. Щоправда, цього разу в африканської країни позиція краща за нашу.

На 101-ше місце наша країна потрапила за індексом надійності поліцейських служб. Тут прогрес геть незначний – усього 3 позиції. Міжнародні експерти вважають, що в Україні трохи безпечніше, ніж у Боснії та Герцеговині, але небезпечніше, ніж у Замбії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
28.11.2017 16:05
Переглядів957
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг