Польське місто запустило україномовний сервіс

Запущено україномовну версію офіційної інтернет-сторінки міста Познань.

Сервіс пропонує інформацію українською мовою, зокрема про життя, роботу та навчання у столиці Великопольського воєводства, – інформує Польське радіо.

Прес-служба адміністрації міста повідомила, що Познань є першим містом у Польщі, яке запустило спеціальну підсторінку, розроблену для громадян України. Українці нині є найбільшою національною меншиною у Великопольщі.

Україномовна версія є восьмою мовною версією офіційної сторінки міста Познань.

"Це відповідь міста на збільшення числа жителів українського походження, які становлять приблизно 90% від загальної кількості іноземців, котрі прибувають до Познані. Завдяки новим авіасполученням з Києвом та Львовом збільшується також туристичний рух", – сказала уповноважена мера міста з питань протидії дискримінації Марта Мазурек.

На доступній за адресою www.poznan.pl/mim/main/ua сторінці можна знайти інформацію про місто, його історію та підприємницьке середовище. Подані адреси головних управлінь та інституцій, зокрема консульства. На веб-сайті є також поради щодо одержання необхідних документів, життя та громадського транспорту у місті, а також консультації про те, де і як знайти роботу. Крім того, на веб-сайті є інформація для молодих осіб, котрі мають намір здобути освіту в одному з вишів міста.

Міський інтернет-сервіс, крім найбільш широкої польськомовної версії, надає інформацію також англійською, німецькою, іспанською, португальською, італійською та хорватською мовами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.12.2017 13:38
Переглядів453
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-08-2018 17-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг