Українці уже цьогоріч відпочиватимуть 25 грудня

Офіційне парламентське видання "Голос України" опублікувало закон про запровадження вихідного дня на Різдво 25 грудня.

Закон опублікований в п'ятницю і вступить в силу 2 грудня, – пише Gazeta.ua.

Відтак цього року 25 грудня вже буде вихідним днем в Україні.

Нагадаємо: народні депутати підтримали законопроект про вихідний 25 грудня – на Різдво за григоріанським календарем. Натомість, відповідно до поправки Голови Верховної Ради Андрія Парубія, 2 травня зроблять робочим днем.

Як ідеться у пояснювальній записці до законопроекту, на сьогодні в Україні нараховується близько 11 000 релігійних католицьких і протестантських громад, що становить біля 30 % від усіх релігійних організацій України, які святкують Різдво Христове за григоріанським календарем, тобто 25 грудня. Таким чином значна кількість віруючих України відзначає це релігійне свято в інший день, ніж визначений на законодавчому рівні як вихідний день. Крім цього, загалом у світі більшість християнських церков відзначає Різдво Христове саме 25 грудня. Для багатьох українців така дата також є прийнятною з огляду на оптимізацію святкування релігійного свята Різдва, що супроводжується постом, та світського – Нового року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.12.2017 14:27
Переглядів938
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-10-2018 16-10-2018 15-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг