Німеччина готує план Маршалла для України

Німеччина працює над так званим "планом Маршалла" для України.

Про це розповів депутат Бундестагу, голова німецько-української парламентської групи Бундестагу Карл-Георг Вельман, – інформує Новое Время.

"Ми працюємо над новою стратегією для стабілізації і розвитку України, разом з українцями. З набагато більш великими фінансовими і політичними зусиллями. Це щось нове і буде йти в якості доповнення до Угоди про асоціацію", – заявив німецький парламентарій.

З його слів, нова стратегія поки ще знаходиться в розробці.

"Це ідея ґрунтовного "плану Маршалла" для відновлення економіки, управління, судової системи і т. д. Якщо цей "план Маршалла" коли-небудь почне працювати, то тільки під повним контролем і моніторингом (з боку Німеччини)", – зазначив Вельман.

У той же час він підкреслив, що Україна також повинна виконувати зобов'язання, які вона взяла на себе, "як робили поляки після підписання Угоди про асоціацію з ЄС більше 20 років тому".

Як відомо, План Маршалла – програма допомоги Європі після Другої світової війни. Висунутий в 1947 році американським державним секретарем Джорджом К. Маршаллом і вступив в дію у квітні 1948 року. У здійсненні плану брали участь 17 європейських країн, включаючи Західну Німеччину.

План Маршалла сприяв встановленню післявоєнного світу в Західній Європі. Метою реалізації плану було відновлення зруйнованої війною економіки Європи, усунення торговельних бар'єрів, модернізація промисловості європейських країн і розвиток Європи в цілому.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.02.2016 16:00
Переглядів460
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг