Порошенко анонсував підвищення "мінімалки"до 4100 гривень

Президент України Петро Порошенко звернувся з листом до Кабінету Міністрів з пропозицією в 2018 р підвищити мінімальну зарплату до 4100 грн.

Про це повідомляє Адміністрація Президента.

"За підсумками поліпшення інвестиційного клімату та надходжень до бюджету ми можемо прийняти рішення про підвищення мінімальної заробітної плати до 4100 грн", – заявив Президент під час II Всеукраїнського форуму об'єднаних громад.

Порошенко також сказав, що представники ділових кіл на зустрічі з ним порушили питання про дефіцит робочих кадрів.

"В Україні почала зростати вартість робочої сили", –- зазначив Президент.

Порошенко на питання про брак робочої сили відповів –- платіть людям більше.

"Більше заплатять –- більш кваліфікована робоча сила, велика мотивація, більше надходжень до місцевих бюджетів, більше надходжень до Пенсійного фонду", – сказав він.

"По Пенсійному фонду держава свій крок зробило. Два роки тому ми кардинально, майже вдвічі, знизили єдиний соціальний внесок. І вже зараз ми можемо говорити про об'єктивне і очевидному позитивному ефекті", – сказав Порошенко. Він підкреслив, що це рішення привело до виходу бізнесу з тіні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
04.12.2017 14:38
Переглядів565
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг