Українців пускатимуть до Єгипту за електронними візами

Українці в'їжджатимуть до Єгипту на підставі електронної візи "e-Visa".

За інформацією Єгипетської сторони, з 3 грудня розпочато роботу системи видачі електронних віз для в'їзду в Єгипет як альтернативи візам, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту, – інформує МЗС України.

Задля оформлення візи громадяни України, які планують поїздку до Єгипту з туристичною або діловою метою, а також задля транзиту територією країни, можуть подати он-лайн заяву на офіційному веб-сайті www.egyptvisa.com упродовж 90 днів до запланованої дати в'їзду.

Для оформлення електронної візи заявник повинен мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження під час подання заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і строки запланованої поїздки, зворотні квитки та платіжну банківську картку. Після заповнення необхідних форм та он-лайн сплати консульського збору (25 дол.США) заявник отримує копію електронної візи – "e-Visa" електронною поштою.

Документ необхідно роздрукувати та після прибуття пред'явити представникам прикордонного контролю Єгипту. Для оформлення електронної візи дітям, які мають окремий паспорт, подаються окремі заяви.

Оформляти e-Visa рекомендується не менше, ніж за 7 днів до запланованої подорожі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
08.12.2017 18:55
Переглядів478
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг