"Укрпошта" змінить тарифи на посилки

У зв'язку зі спрощенням тарифної сітки та змінами собівартості послуг з 1 січня 2018 року "Укрпошта" оновлює низку тарифів на відправлення внутрішньої кореспонденції.

Відповідно до змін, універсальну послугу пересилання посилок без оголошеної цінності, тарифи на яку затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, покладено в основу тарифної сітки послуги "Укрпошта Стандарт". Тобто якщо клієнт забажає відправити посилку без оголошеної цінності масою до 10 кг, то ця посилка буде оформлена як відправлення "Укрпошта Стандарт", а її вартість розрахована за універсальним тарифами. Таким чином процес відправлення посилки стане простішим як для клієнта, так і для оператора відділення, – інформує прес-служба "Укрпошти".

Також зменшиться кількість тарифних зон та зміниться порядок розрахунку тарифів на такі посилки, що дозволить запропонувати клієнтам більш доступні та конкурентні послуги за рахунок зниження вартості на посилках більшої ваги.

Разом з оновленням послуги "Укрпошта Стандарт" відбудуться оновлення тарифних зон для послуги "Укрпошта Експрес".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.12.2017 16:50
Переглядів804
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:05
11.12.2017
українка
Скоро українці почнуть боятится того нового року - стільки змін
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг