"Укртелеком" повернули у державну власність

Київський апеляційний господарський суд повернув пакет акцій компанії "Укртелеком" у державну власність, розірвавши договір купівлі-продажу акцій "Укртелекому".

Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров у мережі Facebook.

Відповідно до рішення суду, договір купівлі-продажу 92,791 % акцій ВАТ "Укртелеком", укладений між Фондом держмайна та ТОВ "ЕСУ", розірвано.

Також суд зобов'язав ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" списати з рахунку ТОВ "ЕСУ" пакет акцій ПАТ "Укртелеком" на рахунок держави Україна та за невиконання інвестиційних зобов'язань стягнути з ТОВ "ЕСУ" пеню у розмірі 81,9 млн доларів США.

Окрім того, з ТОВ "ЕСУ" на користь Фонду буде стягнено 243,2 тис. грн витрат по сплаті судового збору.

"Нагадаю, у лютому 2017 року перевірка Фонду держмайна встановила невиконання компанією "ЕСУ" інвестиційного плану, який передбачав внесення впродовж 5 років інвестицій в сумі не менше ніж 450 млн. доларів. "Укртелеком" також не виконав пряму умову договору, яка передбачала передачу телекомунікаційної мережі спеціального призначення у власність держави", – додав Віталій Трубаров.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
13.12.2017 12:10
Переглядів783
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг