В Україні хочуть зменшити бюрократичний тиск на школи

Міністерство освіти має намір зменшити бюрократичне навантаження на українські школи.

Відповідні заходи передбачені планом із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти "Нова українська школа", що затверджений урядом 13 грудня, – повідомляє Освіта.ua.

Загалом зменшення бюрократичного навантаження на школи планується реалізувати завдяки виконанню чотирьох пунктів плану, які мають бути здійснені впродовж 2018 року.

Зокрема у рамках виконання плану шкільної дебюрократизації освітнє відомство планує розробити оновлену Типову інструкцію з діловодства для загальної середньої освіти.

Також планується вжити заходи зі спрощення системи документообігу, оптимізації звітності та запровадження електронних форм документів.

У четвертому кварталі 2018 року у Києві, Львівській та Харківській областях буде проведений експеримент з дебюрократизації освіти.

Ще одним заходом зі зменшення бюрократичного тиску на школи у Міністерстві освіти вважають запуск системи освітньої статистики і аналітики, яка має бути створена наприкінці 2018 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.12.2017 10:02
Переглядів1267
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг