В Україні не будуть полювати на лося

Відтепер в Україні заборонене полювання на лося європейського, оскільки його внесли Червоної книги.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак впевнений, що після державної реєстрації підписаного ним наказу мисливці не матимуть права вбивати цих тварин, попри затверджені раніше ліміти.

"Вчора я підписав наказ про включення лося до Червоної книги. Таке рішення підтримане і Національною комісією з питань Червоної книги", – сказав Міністр.

Він висловив сподівання, що наказ пройде швидку процедуру юстування в Мін'юсті і в питанні полювання на лося буде поставлено крапку.

Міністерством також досягнута домовленість з Франкфуртським зоологічним товариством щодо фінансування та проведення обліку лося в Україні у зимовий сезон 2017/2018 років.

"Це спільне науково обґрунтоване рішення Мінприроди, науковців, яке дасть можливість на основі отриманих цифр розробити план відновлення популяції лося", – сказав Остап Семерак.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
21.12.2017 18:56
Переглядів398
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг