Україна посіла 20 місце у рейтингу кліматичної політики

Україна зайняла 20 місце у рейтингу кліматичної політики 2017 року за показником Climate Change Performance Index.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

Зі слів Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, Україна входить до першої десятки країн, які на вимогу Паризької кліматичної угоди вже зараз розробляють Стратегію низьковуглецевого розвитку.

"На останньому Оne Рlanet Sammit, куди нас запросив Президент Франції Еммануель Макрон і представники ООН, відзначили здобутки, які Україна демонструє останнім часом у просуванні нової кліматичної політики. Зокрема, і участь у процесі розробки книги правил Паризької кліматичної угоди", – розповів Остап Семерак.

Міністр також нагадав, що восени 2017 року Уряд схвалив План заходів Концепції реалізації державної політики у сфері зміни клімату у період до 2030 року. Ми також входимо до першої десятки країн, які на вимогу Паризької кліматичної угоди вже зараз розробляють Стратегію низьковуглецевого розвитку.

Крім того, розроблено два законопроекти, які стосується викидів парникових газів та озоноруйнівних речовин: Закон "Про озонові речовини та второвані парникові газ" та Закон "Про основні засади системи моніторингу, звітності і верифікації викидів парникових газів".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.12.2017 08:15
Переглядів342
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг