Через "Укрпошту" можна буде переказувати гроші

"Укрпошті" надали можливість здійснювати грошові перекази. Відповідне рішення ухвалив Національний банк України 27 грудня.

Про це повідомляє TCH.ua.

Згідно з рішенням, українські оператори поштового зв'язку, зокрема "Укрпошта", мають можливість стати учасниками міжнародних та внутрішньодержавних платіжних систем.

Надання фінансових послуг після ліцензії Нацбанку буде здійснюватися у національній валюті без відкриття рахунків. При цьому ліцензії видаватимуть на підставі відповідних правил. НБУ зможе відкликати такі ліцензії.

Рішення, на думку регулятора, полегшить доступ населення до переказу коштів без відкриття рахунків у сільській місцевості та віддалених районах України. НБУ вважає, що це стимулюватиме розвиток безготівкових операцій.

Нагадаємо: "Укрпошта" мала намір купити банк чи іншим чином почати надавати фінансові послуги. Так, в "Укрпошті" розглянули три сценарії розвитку фінансових послуг: перший – ухвалення відповідного закону, згідно з яким НБУ уповноважить "Укрпошту" правом надавати банківські послуги; другий – придбання банку; третій – стратегічне партнерство з банком. Проте у НБУ вважали, що частка держави в банківській системі повинна зменшуватися, а тому регулятор виступав проти такого наміру.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.12.2017 14:21
Переглядів517
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг