Рахунки "Приватбанку" арештували на вимогу Суркісів

Державна виконавча служба наклала арешт на рахунки "Приватбанку" на вимогу Суркісів у справі на 1,1 мільярда гривень.

Як зазначається в ухвалі суду, арешт було накладено постановами головного державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України 29 листопада, – пише Економічна правда.

Одночасно з позовною заявою "Приватбанк" подавав клопотання про забезпечення позову шляхом заборони державним виконавцям вчиняти будь-які виконавчі дії відносно боржника за даним виконавчими провадженнями в рамках примусового виконання виконавчих листів Київського апеляційного адміністративного суду від 7 листопада.

В обґрунтування заявленого клопотання, позивач посилався на наявність "небезпеки заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам банку до ухвалення рішення в даній адміністративній справі, а також на наявність очевидної протиправності оскаржуваних дій та рішень органу державної виконавчої служби".

Однак 18 грудня суд відмовився задовольнити клопотання "Приватбанку" про забезпечення позову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИСОКИЙ СУД АНГЛІЇ АРЕШТУВАВ АКТИВИ КОЛОМОЙСЬКОГО ТА БОГОЛЮБОВА

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.12.2017 14:36
Переглядів946
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг