МОЗ радить вступникам-медикам пройти пробне ЗНО

МОЗ радить майбутнім абітурієнтам медичних вишів перевірити свої знання на пробному ЗНО.

Про це повідомляє "Урядовий портал". –

Це перша вступна кампанія, де буде застосовано поріг ЗНО у 150 балів для медичних спеціальностей 221 "Стоматологія", 222 "Медицина", 228 "Педіатрія", галузі знань 22 "Охорона здоров'я". Таке обмеження – необхідний крок, адже абітурієнт має довести, що має достатню мотивацію та здібності, щоб опановувати лікарську професію.

У розвинених країнах світу подібні обмеження для вступу на медичні спеціальності діють уже давно. Наприклад, у Великобританії прохідний бал дає шанс лише 10 % абітурієнтам, у США – 15 %.

До 31 січня можна зареєструватись на пробне тестування з одного предмету на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Послуга є платною і залежить від обраного предмету. 24 березня тестуватимуть з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.01.2018 15:15
Переглядів568
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг