Поляки хочуть назвати кораблі на честь українських міст

Польща планує назвати новопридбані морські судна на честь міст, що розташовані "на колишніх польських територіях".

Про це повідомляє Еспресо.

Польща закупила нові кораблі китайського виробництва і планує переназвати їх "іменами міст на колишніх польських територіях". Перший корабель, що отримають з Китаю поляки назвуть "Львів".

"Ми змінюємо назви кораблів, які вже стоять готові у китайських верфях. Для мешканців Щеціна (найбільший міський порт у Польщі) і не тільки це гарні і ностальгічні назви. Тому ми хочемо, щоб кораблі мали імена колишніх польських міст на східних прикордонних землях", – прокоментував менеджер держкомпанії "Польське морське пароплавство" Павло Бжезицький.

Загалом поляки планують перейменувати 5 кораблів. Окрім вітрильного корабля "Львів" на обліку у польських пароплавців з'являться судна "Тернопіль" та "Вільнюс".

Тим часом Бжезинский вважає, що нові назви пароплавів не стануть суперечливими у політичному плані. Повідомляється, що у польському арсеналі вже 5 років перебуває корабель "Львівські орлята".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
15.01.2018 17:32
Переглядів782
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг