Уряд вирішив, як допомагати тим, хто не заробив на пенсію

Кабінет Міністрів визначив механізм призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Непрацююча особа, яка досягла загального пенсійного віку, але має менше ніж 15 років страхового стажу, матиме право на встановлення тимчасової державної соціальної допомоги в період з 1 січня 2018 року до 31 грудня 2020 року.ого нормами зазначеної статті, за умови наявності у неї не менше 15 років страхового стажу встановлено тимчасову державну соціальну допомогу, – інформує Урядовий портал.

Призначатимуть допомогу структурні підрозділи з питань соціального захисту населення районних, міських райдержадміністрацій. При цьому, будуть враховувати майновий стан та середньомісячний сукупний дохід громадянина.

Тимчасова допомога перераховуватиметься кожні шість місяців з урахуванням змін майнового стану людини та середньомісячного сукупного доходу і виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона набуває право на пенсійну виплату.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
18.01.2018 14:51
Переглядів430
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-08-2018 14-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг