45% безробітних українців мають вищу освіту

У Державній службі зайнятості на обліку стоїть близько 45 % безробітних із вищою освітою.

Про це повідомив в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко під час прес-конференції. У Києві, Харкові та Запоріжжі таких – 80 %, – інформує 24 телеканал.

"У базі даних Державної служби зайнятості найбільше вакансій для тих, хто може і вміє працювати з інструментом – для професійних робітників. А ті, хто бажає отримати роботу – мають вищу, а не професійну освіту. І цей величезний дисбаланс не дає можливості швидко працевлаштувати людей", – зазначив він.

За даними Державної служби зайнятості в Україні сьогодні 80 % випускників середніх шкіл ідуть навчатися у вищі навчальні заклади і тільки 20 % – здобувати професійну освіту.

"У розвинутих країнах Європи ситуація кардинально протилежна – 70 % випускників ідуть здобувати професійну освіту, і тільки 30 % ідуть у вищі навчальні заклади", – зазначає Ярошенко.

Як розповів керівник служби, у 2017 році ситуація на ринку праці України була напруженою. Все через проблеми легалізації ринку праці, міграцію та дисбаланс ринку. Попри це, зазначив, що позитивних результатів все ж вдалося досягти.

"У 2016 році у базі зайнятості були близько 33 тис. вакансій, на кінець 2017 року – понад 100 тис. Все через зміну регламенту роботи у центрах зайнятості – наш адміністратор пропонує не формально оформити допомогу по безробіттю, а пропонує вакансію. За рахунок цього ми змогли оперативно працевлаштувати близько 45 % людей", – розповів Валерій Ярошенко.* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.01.2018 14:53
Переглядів358
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг