Німецький бренд Zelmer "тікає" з України

Один з провідних світових виробників побутової техніки – компанія BSH (Bosch und Siemens Hausgeräte) – ухвалила рішення вивести з українського ринку бренд Zelmer.

Про це повідомив журналістам генеральний директор української "дочки" компанії Сергій Максимов, – пише delo.ua.

Це рішення він пояснив наміром сконцентрувати зусилля в сегменті на бренді Bosch.

"Рішення ухвалено концерном минулого року. У цьому випадку концентрація ресурсів, зокрема фінансових, на розробках та ідеях для одного бренду принесе більше ефекту", – сказав Максимов.

Із його слів, в Україні бренд Zelmer займав досить вагоме місце, входив в п'ятірку лідерів ринку. Під цим брендом в Україні продавалася низка дрібної побутової техніки, виробленої в Польщі.

Він підкреслив, що, незважаючи на виведення бренду Zelmer з ринку, компанія буде повністю підтримувати гарантійні зобов'язання за цими продуктами, підтримувати склад запчастин, а сервісні пункти також продовжать обслуговувати цю техніку.

"Але ми вже торік почали успішно замінювати цей бренд продуктами Bosch, тому споживач не відчує різниці", – зазначив директор компанії, додавши, що за ціною техніка Zelmer не набагато дешевша за Bosch, а за деякими позиціями ціни еквівалентні.

Із його слів, вже минулоріч частка техніки Bosch в Україні в цьому сегменті зросла майже вдвічі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
25.01.2018 16:54
Переглядів692
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-10-2018 23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг