Чехія вдвічі збільшила квоту на працівників з України

Чеський уряд погодився вдвічі збільшити квоти на прийом працівників з України – до 19,600 в рік, щоб допомогти місцевим фірмам, які заявляють про дефіцит робочої сили.

Про це у Twitter написав міністр закордонних справ Чехії Мартін Стропніцький, – повідомляє "Європейська правда".

"За пропозицією МЗС Чехії уряд сьогодні вирішив збільшити видачу дозволів на роботу для працівників з України з 9 600 до 19 600 на рік", – написав він, зазначивши, що це реакція уряду на проблеми роботодавців щодо браку робочої сили.

З його слів, план уряду буде також застосовуватися меншою мірою для працівників з Монголії та Філіппін.

Агентство Reuters зазначає, що рішення про збільшення квоти на доступ до чеського ринку праці з 9,600 в минулому році (з 3,800 ще раніше) контрастує з ворожістю стосовно шукачів притулку, переважно з мусульманських країн, яких багато чехів вважають загрозою безпеці.

Зазначається, що Чеська Республіка має найнижчий рівень безробіття в Європейському Союзі – 2,3 % згідно із методологією Євростату. Однак місцеві компанії вважають дефіцит робочої сили найбільшою перешкодою.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.02.2018 11:15
Переглядів434
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг