Активістів можуть звільнити від обов'язкових декларацій

Національне агентство з питань запобігання корупції підтримує законопроект, який, зокрема, звільняє громадських активістів від обов′язкового декларування доходів.

Про це інформує прес-служба НАЗК.

"Національне агентство підтримує запропоновані зміни щодо скасування обов'язку подавати декларацію громадських активістів, осіб, які отримують кошти, майно в рамках реалізації в Україні програм чи проектів технічної або іншої, в тому числі безповоротної, допомоги у сфері запобігання та протидії корупції", – зауважила голова Національного агентства Наталія Корчак і нагадала, що Національне агентство на своєму засіданні схвалило висновок до проекту Закону ще в серпні минулого року з певними зауваженнями до окремих його норм, які не стосуються звітності громадських організацій.

Зі слів Наталії Корчак, Національне агентство найбільше зацікавлене в тому, щоб питання подання декларацій громадськими активістами було чітко конкретизоване та вирішене якнайшвидше.

"Враховуючи, що черговий етап подання електронних декларацій триває до 1 квітня поточного року, сподіваємось, що народні депутати підтримають ці законодавчі зміни", – зазначила голова Національного агентства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
01.02.2018 11:37
Переглядів398
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг