#Сім_сорок. Про вузькозорість

Переважно люди дивляться прямо (не в буквальному сенсі). Вони звикли споживати інформацію у чистому вигляді, так, як її подають. Без роздумів, без аналізу і без довідок. Як фаст-фуд: схопив – побіг.

Може, у цьому і є наша біда. Не в загарбниках, не у президентах, а в нас самих. Легко маніпулювати людьми, які не прагнуть знати більше. Сказали: поганий президент – значить, поганий президент, сказали, що підвищення цін на газ – зрада, то значить, зрада, сказали: представниця дитсадка випивала в робочий час – значить, випивала. А від нас ані заперечень, ані підтверджень – взагалі жодних аргументів. Адже ніхто не хоче вдаватися в деталі, зважати на обставини, які призвели до тих чи інших дій.

І не дивно, що закордонні вчені попереджають світ про загрозу так званої цифрової диктатури. Кажуть, на людях грають, як на музичних інструментах. Так і є. Ще трохи – і функція думати в людей зовсім атрофується.

І життя буде без сенсу, без смаку. Аби цього не трапилося, треба дивитися не прямо, а охоплювати усі 360 градусів. Ну принаймні старатися.

Рубрика СІМ_СОРОК є формою блогу, в якій журналісти виступають як вільні дописувачі та висловлюють своє бачення тих чи інших ситуацій. Редакція може не поділяти думку автора. Якщо в публікації вказана інформація, з якою Ви не погоджуєтесь, зв'яжіться з редакцією.

Автор:Оксана ПУНЯК
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
03.02.2018 07:40
Переглядів510
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг