Прем'єр обіцяє стабільні ціни у 2018 році

У 2018 році ціни будуть більш стабільними, ніж у попередньому, 2017 році.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, – пише "Новое время".

"Завдання – зробити так, щоб якість життя кожної української родини підвищилася. Це неможливо зробити швидко, але ми почали це робити – це факт. У 2017 розпочали ряд змін, які дозволили зростати національній економіці. Я точно знаю, що у 2018 ціни будуть більш стабільними, ніж у 2017 році", – сказав він.

Прем'єр також висловився різко проти контролю цін. "Будь-яка регуляція призведе до ще більшого стрибка цін", – упевнений він.

За словами глави уряду, ціни підвищилися з різних причин, зокрема на м'ясо, котре подорожчало найбільше. Нині в Україні почали впроваджувати підтримку фермерів, що дасть змогу відновити поголів'я худоби, зокрема в особистих господарствах.

Гройсман наголосив, що штучний контроль цін – це шлях у нікуди. "Я обираю інший шлях – стимулювання зростання галузей економіки та насичення ринку власною продукцією. Відтак ціни будуть стабільними", – заявив він.

"Також ми зробимо можливим інвестування у держкомпанії, залучення коштів відкрито, без тіньових схем. Це відкриє можливості для 5-7% економічного зростання", – наголосив прем'єр-міністр.

Він також додав: "Я "контролерам", які заважають бізнесу працювати, спуску не дам. Це виклик для усіх гілок влади".

Крім того, за його словами, середня зарплата в цьому році має становити 10 тис. грн.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
19.02.2018 09:45
Переглядів251
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018 16-06-2018 15-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг