У Києві за однією адресою зареєстровані 2006 компаній

На сьогодні в Україні понад 705 місць масової реєстрації – адрес, за якими зареєстровано понад 50 компаній.

Про це повідомляє платформа Opendatabot.

Вважається, що місце масової реєстрації збільшує ризики при роботі з компанією. Насправді це не так. Навіть податкова більше не має претензій до таких компаній.

Найбільше компаній зареєстровано за адресою м.Київ, вул. Мельникова, будинок 12. Там зареєстровано 2006 активних компаній і 287 закритих.

Більше 500 активних компаній зареєстровано за адресами – вулиця Звіринецька, 63 (995 компаній) та вул. Миколи Василенка, 7а (551 компанія). Обидві вулиці знаходяться в Києві.

Загалом найбільша кількість місць масової реєстрації в Київській області. На другому місці — Одеська та Харківська області.

Що таке місце масової реєстрації?

"Терміну "місце масової реєстрації" в українському законодавстві не існує, це, швидше, негласне поняття. Податкова могла в своїй внутрішній програмі поставити відмітку про підприємство. Всі співробітники податкової це бачили і могли більш детально перевіряти таку компанію", – розповідає Анастасія Шуберт, юрист консалтингової компанії "Оланс-груп".

На що впливає місце масової реєстрації?

"Ще кілька років тому всі підприємства були зобов'язані щороку підтверджувати відомості про компанію – здавати так звану Форму 6. Крім цього, податкова могла не видати компанії свідоцтво ПДВ, якщо вона не знаходиться за місцем реєстрації (або знаходиться за місцем масової реєстрації). Зараз ці норми скасовані, а перевірка розташування компанії більше не проводиться", – пояснила юрист.

В ДФС цю інформацію підтверджують.

"На даний момент місце масової реєстрації не вважається проблемою, тому ці дані відсутні, в тому числі й на нашому сайті", – повідомили в прес-службі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
20.02.2018 10:54
Переглядів551
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
26-09-2018 25-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг