Гірники оголосили безстрокове голодування у приміщенні Міненерго (фото)

Працівники чотирьох шахт оголосили безстрокове голодування у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Про це у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Працівники чотирьох шахт державного підприємства "Селидіввугілля", а також голови тамтешніх первинних профспілкових організацій разом із очільником місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктором Трифоновим у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості оголосили безстрокове голодування.

"Ми стали заручниками безвідповідального і соціально необдуманого підходу до вугільної галузі, – йдеться у розповсюдженому зверненні. – Працівники нашого підприємства. маючи значні вугільні запаси, підготовлені гірничими роботами очисні виробки, злагоджений професійний кадровий потенціал, штучно перетворені на жебраків".

Гірники наполягають на погашенні усієї заборгованості із заробітної плати. З огляду на інфляційні процеси вони також закликають підвищити тарифні ставки. А ще вимагають "повернути вкрадені запаси" та виділити кошти на технічне переоснащення і забезпечення матеріалами ДП "Селидіввугілля".

У разі невиконання вимог шахтарі залишають за собою право на страйк і голодний бунт у рамках законодавства України.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.02.2018 14:33
Переглядів251
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг