Кого українці бачать на посаді Президента (рейтинг)

Соціологічна група "Рейтинг" провела масштабне дослідження в регіонах України. Рейтинг Юлії Тимошенко вищий, ніж у Петра Порошенка майже у всіх областях.

У грудні 2017 року лідерам президентського рейтингу, як і раніше, залишалися Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 18,7 % тих, хто взяв би в них участь і визначився з вибором, і Петро Порошенко (15,6 %), – повідомляє "ZN.UA".

За Юрія Бойка готові віддати свої голоси 11,7 % респондентів, за Анатолія Гриценка – 9,7 %, Олега Ляшка – 8,7 %, Вадима Рабіновича – 8,3 %, Андрія Садового – 6,4 %, Олега Тягнибока – 3,9 %, Арсенія Яценюка – 1,7 %.

За інших кандидатів, представлених в списку, готові віддати свої голоси 15,3 % опитаних.

За даними опитування, Тимошенко лідирує практично у всіх областях Центру і частини Заходу країни. При цьому вона входить в трійку лідерів майже у всіх областях. Порошенко має сильні позиції в частині областей Заходу і Києві, Бойко – у більшості областей Півдня і Сходу.

Моделювання другого туру президентських виборів в парі Тимошенко і Порошенко дало такі результати: за лідера "Батьківщини" готові проголосувати 30 % тих, хто заявив, що візьме участь в основних виборах. Главу держави готові підтримати в цьому випадку 23 %. 28 % відмовилися б брати участь у голосуванні другого туру в таких умовах, ще 19 % не визначилися з вибором.

Порошенко переміг би тільки в трьох областях (Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій), приблизно однакову кількість голосів обидва кандидати набрали б у п'яти регіонах – Рівненській, Черкаській, Кіровоградській та Донецькій областях і Києві. В інших 17-ти областях перемогла б Тимошенко.

Довідково:

Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводилося 12-28 грудня 2017 року серед 30 000 респондентів (по 1200 в кожному регіоні) методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності не більш 0,6 %, область – 2,8 %.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
22.02.2018 17:52
Переглядів2046
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:10
25.02.2018
Вже краще Порошенко, ніж Тимошенко. Ця задушить увесь бізнес! Буде більше корупції! Хоча її і зараз вистачає.
18:17
22.02.2018
Назар
Українців можна обдурити обіцянками, але є один зі списку кому я не віритиму жодного разу за жодних обставим. Бо не вірю у чудеса, символізм та месій (хоча Месі крутий футболіст) о а чому боксера нема серед кандидатів. Говорить наче таке собі але робить, я б за нього може і голоснув би ))))))) хоч на вигляд президент так президент був би ))))) а коли що то і морду дрібному б натовк (там багато і не треба, раз і в дамки)
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг