Українців, які хочуть отримати Карту поляка, допитують про Бандеру

Польські ЗМІ повідомили, що громадян України, які мають польське коріння та хочуть отримати посвідку на постійне проживання у Польщі, запитують про їхнє ставлення до Степана Бандери та УПА.

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, який представляє Україну в українсько-польській комісії з історичних питань, назвав неприпустимими запитання до українців, які хочуть жити в Польщі, про ставлення до Степана Бандери, – пише Європейська правда.

"Ми відслідковуємо ці випадки, і ця інформація надійшла в тому числі від об'єднання українців в Польщі, і ця інформація була мною особисто доведена до представників польської делегації. Ми вважаємо, що такі речі є неприпустимими", – заявив Розенко.

За словами віце-прем'єра, це ще раз підтверджує небезпеку ухвалення закону про Інститут національної пам'яті.

"Це поки що не масові явища, одиничні, але такі факти є. Якщо зараз просто вирішують питання давати візу чи не давати візу, чи давати "карту поляка" чи не давати "карту поляка", задаючи такі питання, а завтра може бути вже кримінальна відповідальність", – сказав Розенко.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.02.2018 08:19
Переглядів640
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
10:53
23.02.2018
уважний
У цитаті Розенка ще й про візу йдеться, але ж Ви не стверджуєте, що при поданні документів на візу питають про Бандеру. На початку тексту Ви (тобто видання, звідки ви зробили передрук) говорить, що ЗМІ повідомили про те, що осіб, які хочуть отримати посвідку на постійне проживання у Польщі, запитують про їхнє ставлення до Бандери.
10:33
23.02.2018
100% правильно З бандерою сиди дома
10:13
23.02.2018
уважний
Дезінформація: У тексті новини Ви написали "Польські ЗМІ повідомили, що громадян України, які мають польське коріння та хочуть отримати посвідку на постійне проживання у Польщі, запитують про їхнє ставлення до Степана Бандери та УПА", а в заголовку ліпите про Карту поляка. Карта поляка і посвідка на проживання - це різні документи
10:34
23.02.2018
Редактор
0
0
Цитата Розенка: "Якщо зараз просто вирішують питання давати візу чи не давати візу, чи давати "карту поляка" чи не давати "карту поляка", задаючи такі питання, а завтра може бути вже кримінальна відповідальність"
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг