У Польщі нарахували понад 2 мільйони українців

Міністр з питань гуманітарної допомоги в уряді Матеуша Моравєцького Беата Кемпа запевнила, що проблеми незаконного потоку біженців з України у Польщі немає.

Зі слів Кемпи, польський уряд повністю контролює ситуацію на східному кордоні країни, а наступних українців Польща приймає свідомо, – інформує Польське радіо.

"За нашими підрахунками, українців у Польщі може бути вже понад два мільйони. Звісно, багато з них залишаються тут через конфлікт в Україні. Це аргумент, який ми хочемо представити Європейській комісії", – сказала вона.

Міністр з питань гуманітарної допомоги також переконана, що для врегулювання польсько-українських відносин необхідний діалог на правді.

"Візьмемо випадки з п'яти східних воєводств ІІ Речі Посполитої та різанину, яку там скоєно… Я не уявляю собі, аби польська держава погодилося на прославляння та вихваляння цих злочинців. Українці повинні зрозуміти це, бо ми проти фальшивих кодів пам'яті", – сказала вона.

Беата Кемпа додала, що саме для цього ухвалено оновлений закон про ІНП, який має боротися з брехнею завдяки діалогу та освіті.

Кемпа ствердила, що, приймаючи наступних біженців зі Сходу, Польща допомагає набагато більшій групі осіб, ніж хоче нав'язати Європейський Союз.

Із її слів, поляки проти примусового переселення іммігрантів.

"Коли ми спілкуємося з людьми у Польщі, то вони просять, аби політика уряду щодо прийняття біженців і допомоги там, на місці, не змінювалася", – сказала вона.

Зі слів Беати Кемпи, уряд Польщі не розглядає можливості прийняття наступних біженців із Сирії.

"У справі безпеки поляків немає спекуляцій та експериментів. Ці молоді люди часто не мають документів і важко перевірити, чи вони насправді біженці. Воля громадян така, аби ми допомагали, але не приймали цих іммігрантів у Польщі", – додала чиновниця.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
27.02.2018 17:35
Переглядів437
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг