Вільні місця в школі розігруватимуть у лотерею, – МОН

Прийом школярів у перший клас передбачатиме лотерею. Шляхом жеребкування будуть розігруватися вільні місця в престижних школах.

Про це в ефірі Радіо НВ розповіла міністр освіти Лілія Гриневич, – повідомляє Корреспондент.net.

Після того, як школа прийме всіх першокласників, які живуть у районі, вільні місця будуть заповнювати шляхом жеребкування.

На її думку, така процедура буде перш за все стосуватися престижних шкіл.

"Жеребкуванням буде вирішуватися, хто потрапить на вільні місця. Які можуть бути критерії? Я назву базові. По-перше, жеребкування повинно відбуватися в присутності батьків. По-друге, ящик або лотерейний барабан повинен бути прозорим. Я думаю, це не буде проблемою, у нас і вибори проводяться з прозорими скриньками. Головне питання – щоб кожен папірець був однаковим без позначок і щоб витягувала папірці людина, яка представляє батьків", – розповіла Гриневич.

Крім того, на думку міністра освіти, процес жеребкування повинен транслюватися в інтернеті.

Гриневич також заявила, що не вважає територіальний принцип прийому до перших класів проявом "кріпосного права".

"Ми опрацьовуємо з Мін'юстом дуже велику кількість документів, щоб це не обов'язково була реєстрація в паспорті. У нас багато переселенців, військовослужбовців, а також тих людей, які поїхали заробляти гроші до великого міста і тут живуть, орендуючи квартиру. І там є близько десятка можливих документів, але ви повинні надати лише один – і це необов'язково штамп в паспорті", – зазначила Гриневич.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
23.04.2018 11:20
Переглядів1194
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг