Українці створили додаток для порівняння цін в супермаркетах

Українська команда створила додаток Costless, який дозволяє порівнювати ціни в супермаркетах і визначати найменший чек.

Додаток доступний для завантаження в Google Play, найближчим часом команда обіцяє випустити і для iOS, – повідомляє Ain.ua.

Для того, щоб почати роботу з сервісом, користувачеві потрібно вибрати список покупок. Далі загальну вартість кошика можна порівняти в супермаркетах.

Зараз Costless працює з декількома великими мережами Києва – "Ашан", "Фуршет", "МегаМаркет", Novus, Fozzy та інші. Представники проекту зазначають, що ведуть перемовини з магазинами "АТБ", "Фора" і "Еко Маркет". Протягом найближчих трьох місяців команда планує додати в базу ще три мережі.

Ціни в Costless оновлюються автоматично раз на тиждень, акції – раз в два дні. Також в додатку можна відправити чек товару, щоб актуалізувати його вартість. За відправлення чеків сервіс буде відправляти бонуси за спеціальною програмою. Ці бонуси можна буде конвертувати в передплачені картки торговельних мереж або в реальні гроші – на телефонний рахунок або банківську карту.

Зараз Costless працює тільки в Києві. За межі столиці команда планує вийти в липні 2018 року.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
11.05.2018 14:50
Переглядів717
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг