Супрун порадила додатки з вправами для очей

У тих, хто проводить багато часу перед моніторами, розвивається комп'ютерний зоровий синдром.

У такому випадку очі тих можуть червоніти або ставати сухими, а зображення розмиватися та подвоюватися. Ці симптоми дуже часто трапляються в користувачів комп'ютерів, – повідомляє у Facebook в.о. Міністра охорони здоров′я Уляна Супрун.

"Щоби допомогти очам почуватися в нормі, візьміть собі за правило регулярно робити перерви та тренування. А щоби не забувати про це, можна встановити на ваш пристрій спеціальну програму. Підібрали декілька корисних тренажерів для очей, які стануть у пригоді щодня", – рекомендує вона.

Save my eyes – додаток, який працює як нагадування про перерву для ваших очей.

F.lux – програма, що регулює температуру кольору монітора комп'ютера відповідно до географічного положення та часу доби, що задаються користувачем. Якщо ви засиджуєтесь перед екраном до пізньої ночі, програма працюватиме так, що екран поступово темнішатиме і нагадувати вам, що пора закінчувати роботу.

Blimb.su – міні-тренажер для очей. Щогодинно нагадує про перерву та пропонує невеликий комплекс вправ. Цей додаток можна не завантажувати, просто тримайте його відкритим на вашому комп'ютері.

EyeLeo – ще один додаток, який пропонує вправи для очей та регулює кількість часу, проведеного перед екраном (http://eyeleo.com/).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.05.2018 15:15
Переглядів416
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018 15-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг