Міносвіти надрукує 4 мільйони підручників для першокласників

Цього року для першокласників держава надрукує більше 4 мільйонів підручників. Загальна вартість виготовлення підручників становитиме майже 200 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Освіта.ua.

У Міністерстві освіти наголошують, що всі підручники, що друкуватимуться для першого класу, написані на базі нового Державного стандарту і враховують компетентнісний підхід.

Цьогоріч на конкурс з відбору україномовних букварів було подано 19 проектів, з яких 18 пройшли експертну оцінку і запропоновані на вибір школам. Два з них – це букварі, матеріали з яких проходили упродовж року апробацію в 100 пілотних школах всієї України.

Окрім підручників "Українська мова. Буквар", для 1-го класу друкуватимуться також підручники з математики, іноземних мов, інтегрованих курсів "Я досліджую світ" та "Мистецтво", підручники "Українська мова" для шкіл з навчанням мовами національних громад, а також букварі мовами національних громад.

У серпні має розпочатись розвезення підручників для 1-го класу по областях. Також в серпні повні електронні версії цих підручників будуть розміщені у вільному доступі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
17.05.2018 17:50
Переглядів445
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-08-2018 16-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг