Українцям обіцяють аеропорти в кожній області

Одним із головних завдань розвитку інфраструктури в Україні на найближчу перспективу є будівництво сучасних аеропортів та модернізація наявних.

Про це розповів Міністр інфраструктури Володимир Омелян, – повідомляє Укрінформ.

"Я зараз намагаюся переконати уряд і парламент, що ми маємо проголосувати в наступному році в бюджеті 2019 року мінімум 10 млрд грн на будівництво мінімум 4-5 злітних смуг у різних точках України. Якщо таке фінансування буде хоча б упродовж 3-4 років, ми будемо мати 25 повноцінних нових аеропортів в Україні", – заявив міністр.

Він нагадав, що в 2016-2017 роках відомство докладало зусиль, щоби створити конкурентний ринок авіаційних перевезень, залучити максимальну кількість компаній і вирівняти ціни у бік зниження, що йому вдалося. Нині ж на перший план виходить питання будівництва нових злітних смуг, нових летовищ.

У Мінінфраструктури вважають, що має бути принаймні один аеропорт на область. Програма розвитку регіональних аеропортів вже розроблена, наразі йде робота з міжнародними інвесторами щодо можливості залучення додаткового фінансування, у тому числі й кредитного, додав керівник відомства.

Омелян зауважив, що цього року почалося будівництво злітної смуги в Одесі, у ключовому аеропорту Півдня України.

Розвиток аеропортів допоможе підвищити пасажиропотік у державі. За результатами 2017 року через українські аеропорти пройшло понад 16 млн пасажирів. А, за оцінками Омеляна, пасажиропотік "може легко досягти 40 млн".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.05.2018 15:37
Переглядів843
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:18
24.05.2018
українка
українцям багато чого обіцяють...
останні новини
23-10-2018 22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг