Школам пропонують розповідати про створення світу по-новому

Українським школам пропонують розповідати про створення світу за теорією Креаціонізму.

Таку петицію №22/044852-еп зареєстрували на сайті Президента України.

"На сьогодні в українських школах основними навчальними теоріями щодо створення Всесвіту, Землі та людини є теорії: "великого вибуху" та теорія Дарвінізму (походження людини від мавпи). Однак, вже десятки років у багатьох країнах світу, окрім зазначеної теорії, діти у школах вивчають і теорію Креаціонізму, створення Світу та людини Богом", - пише автор звернення Сергій Гула.

Чоловік переконаний, що ця теорія має значно більше наукове обґрунтування, аніж теорії "Великого вибуху" та "теорія Дарвінізму".

"Варто зазначити, що теорію Креаціонізму підтримували такі видатні вчені як: Ісак Нютон, Майк Фарадей, Альберт Ейнштейн. А також такі українські вчені як: Григорій Сковорода, Іван Огієнко, Владислав Ольховський, Огірко Ігор та інші. Варто зазначати, що в Преамбулі Конституції України зазначено, про відповідальність перед Богом за наше державотворення", - аргументує автор.

Він переконаний, що ця відповідальність, також і передбачає надання українським дітям можливості рівноцінно вивчати теорію Креаціонізму, разом із іншими науковими теоріями, особливо зважаючи на те, що за різноманітними дослідженнями від 70 % до 85 % громадян України вважають себе віруючими!

Нині за таку пропозицію підписалися 1293 особи з 25000 необхідних. До завершення збору підписів лишилося 87 днів.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
24.05.2018 13:45
Переглядів2481
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
23:00
28.05.2018
Збирались іти Європу, а при цьому наслідуємо ВИлику Росію. Ну як же не підтримувати державу "духовными скрепами". Залишається завезти більше настою Бляришнику. Вивчати теорію креаціонізму: а за якими матеріалами? Біблія? Чи Коран? Нічого, що є безліч релігій і в них все описано по-різному? Як завжди ідею кинуть, а як реалізувати - думають потім.
16:05
26.05.2018
Тимофій
Звичайно, можна ставитись з гумором, щодо віри християн. Проте "науковість" теоріі еволюціі, є нічим іншим як прихованою релігією, яка змушує діток приймати на віру так звані "факти". Що на справді є ніщо інше, як компіляція та пересмикування. Пропонується офіційно пропонувати дітям альтернативний погляд багатьох вчених, які знаходять все більше наукових підтверджень біблійним історіям. Це дасть змогу дітям критично сприймати будь-яку теорію, стимулюючи до пошуку відповідей, аналізу та формування власного світогляду. Крім того це впливає на ціннісну систему людини. Від усвідомлення того, хто Я тварина чи образ Божий залежить моя моральна поведінка
15:13
24.05.2018
Юродивий
І про Летючого Макаронного Монстра не забути.
14:43
24.05.2018
скрепы крепчают, а церковь отделена от государства
останні новини
19-09-2018 18-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг