Більшість заробітчан з України не планують залишатися у Польщі

Переважна більшість українських трудових мігрантів (73 %) не мають наміру залишатися жити в Польщі. Таке бажання декларують лише 11% українських заробітчан, які перебувають у Польщі.

Про це йдеться в дослідженні "Барометр трудової міграції" в першому півріччі 2018 року, підготовленому компанією Personel Service, – повідомляє Укрінформ.

"11 % працівників з України, які працювали в Польщі, думають про те, щоб на постійно поселитися в Польщі, 15 % ще не знають, чи в майбутньому приймуть таке рішення, і 3/4 українців сприймають перебування в Польщі як тимчасове, що означає: після завершення праці вони хочуть повернутися на батьківщину",- підкреслюється у дослідженні.

Про купівлю житла в Польщі думають 3 % українців, які коли-небудь працювали в Польщі, а 0,5 % декларують, що вже мають квартиру чи будинок у Польщі. Крім того, 3% українців, які працюють у Польщі, хочуть відкрити в Польщі свою фірму.

Найчастішими причинами, чому українські трудові мігранти обирають Польщу, є: географічна близькість (53,3 %), зарплата (44 %), низький мовний бар'єр (33,8 %), а також наявність близьких, які вже працюють у Польщі (30 %).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
07.06.2018 08:23
Переглядів1048
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг