В Україні впроваджуватимуть електронні чеки

Кабінет Міністрів спростив обслуговування і ремонт реєстраторів розрахункових операцій та почав експеримент з використання різних пристроїв в якості касових апаратів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 13 червня, – пише Економічна правда.

Згідно з ухваленими документами, система передбачає онлайн-реєстрацію будь-яких пристроїв: персональних комп'ютерів, планшетів, смартфонів – без подачі в органи контролю документів в паперовому вигляді та безплатне їх використання замість касових апаратів.

"Три мети ми досягаємо прийняттям нової схеми. Перше – спрощення ведення бізнесу, і це найголовніше. Друге – поліпшення обміну в самій фіскальній службі між територіальними відділеннями. Третє – це зменшення тіньового сектора", – зазначила виконувач обов'язків Міністра фінансів Оксана Маркарова.

Як зазначив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, нова система дає можливість повністю відмовлятися від касових апаратів і щомісячнічніх внесків на їх обслуговування.

Бізнес заощадить близько двох мільярдів гривень на додаткових оплатах.

"Це не бізнес – продавати касові апарати, це була монополія, щоб усіх "посадити на голку..." Можна сказати, що цей проект – це звільнення від касовоапаратівского рабства", – зазначив Гройсман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: APPLE PAY В УКРАЇНІ: ЩО ЦЕ І ЯК ПРАЦЮЄ (ВІДЕО, ІНФОГРАФІКА)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
13.06.2018 16:56
Переглядів343
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг