Чому в Україні почали більше нападати на ромів?

Неприязнь до ромів може бути наслідком їхньої поганої інтеграції в українське суспільство.

Таку думку висловив керівник Волинського осередку "Національного корпусу" Андрій Д'яченко під час ефіру ток-шоу "Протилежний погляд Live" на телеканалі "Нова Волинь".

"З жодною іншою етнічною групою у нас відсутня така проблема. Ми довгий час були ворогами з кримськими татарами, а зараз Україна дуже лояльна до них, а вони лояльні до України. Тому що вони інтегровані в наше суспільство: служать у війську, навчаються. Будучи зовсім чужим народом, який не близький нам культорою та мовою, ми знайшли з ними точки дотику", – сказав він.

Політик додав, що ще однією причиною негативного сприйняття ромської громади може бути високий рівень криміногенності серед них.

Своєю чергою, голова Волинської обласної громадської організації "Терне Рома" Тетяна Логвинюк вважає такі аргументи – стереотипами.

"Ми звикли звинувачувати ромів та бачити в них якийсь кримінальний елемент. Якщо апелювати до цифр, то лише 0,02% ромів мають у загальній картині криміногенної ситуації в області. Це мізерно. Можливо, ми не відкриваємо в ромах позитиву, а бачимо лише негатив? Або ми не готові сприймати інших?" – зазначила вона.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
29.06.2018 20:00
Переглядів812
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:58
29.06.2018
отак
на автостанції їх як мурах. наглота, шурують в маршрутки з протягнутою рукою, гімн наспівують. мале й велике. а як налетять зграєю - тільки й думай, що відіжмуть. і ні муніципалів, ні копів...
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг