Полювання на єврономери: як будуть ловити порушників

Поліцейські отримали можливість відстежувати терміни перебування в Україні авто на єврономерах і застосовувати санкції до порушників.

Про це повідомляє AutoConsulting.

Тепер поліція має доступ до митної базі "Інспектор-2006", в якій фіксуються всі авто, які перетинають кордон. Там же видно, в якому саме режимі в'їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік. Якщо ж авто знаходиться в Україні в режимі тимчасового ввезення, то протягом 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку.

Як правило, "євробляхери" цього не робили, оскільки поліція не мала інформації щодо того, чи знаходиться цей автомобіль в Україні перший день, чи вже рік. Більше того, поліцейські навіть не могли запитувати про подібну інформацію. Але все змінилося, з появою експериментальної постанови Кабміну.

Тепер патрульний екіпаж не тільки бачить термін перебування авто в Україні, а й має право виписати штраф 255 грн при виявленні факту порушення. А повторне таке порушення може потягнути на позбавлення права керування на строк 3-6 місяців і навіть на конфіскацію авто.

За інформацією видання, поліція вже почала користуватися новими повноваженнями і стала частіше зупиняти авто на єврономерах.

Одна з груп, які об'єднують власників авто на єврономерах, вже готується до масштабного страйку. Дати ще не анонсовані, але підготовка вже почалася.

А в поліції тим часом додають інформацію про порушників термінів перебування в Україні в систему "Рубіж". За допомогою такої системи патрульний поліцейський буде зупиняти вже саме порушників, а не тих "іноземців", які перебувають в Україні в рамках чинного законодавства.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
05.07.2018 11:11
Переглядів3141
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг