Телеканал "Інтер" оштрафували на 4 мільйони гривень за концерт на 9 травня

Національна рада визнала наявність порушень норм законів України в ефірі телеканалу "Інтер" за 9 травня та проголосувала за призначення мовнику санкції "стягнення штрафу".

Про це повідомляється на сайті Нацради.

Регулятор одержав численні листи зі скаргами, в яких повідомлялося, що 9-го травня 2018 року телеканал "Інтер" транслював у своєму ефірі концерт "Перемога. Одна на всіх", зміст якого принижує гідність громадян України, розпалює ворожнечу, закликає до підриву цілісності держави та містить ознаки пропаганди, яка створює викривлене уявлення про окремі аспекти історичного розвитку України.

У результаті перевірки регуляторний орган виявив, що висловлювання ведучих Анастасії Даугулє та Андрія Доманського, які звучали під час трансляції концерту "Победа. Одна на всех" о 20:30, свідчать про наявність порушення Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Всі члени Національної ради визнали ці порушення в мовленні телеканалу "Інтер" неприпустимими та одноголосно проголосували за санкцію "стягнення штрафу", яка, згідно з законом, застосовується за поширення закликів до розв'язування агресивної війни або її пропаганди та/або розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті.

Тож ПрАТ "Телеканал "Інтер", м. Київ, у тридцятиденний термін із дня повідомлення Національною радою про ухвалене рішення щодо стягнення штрафу має сплатити до Державного бюджету України максимальну суму штрафу у розмірі 25 % ліцензійного збору, що для цієї компанії становить 4 046 057, 63 грн (чотири мільйони сорок шість тисяч п'ятдесят сім гривень шістдесят три копійки).

Своєю чергою представник телеканалу "Інтер" Ольга Мусійко повідомила, що їхні юристи не вбачають юридичних підстав для ухвалення відповідного рішення, та заявила, що це рішення буде оскаржено в суді.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
12.07.2018 16:50
Переглядів741
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг