Українців просять проголосувати за найкращий план

До 20 липня 2018 року триває онлайн голосування за нові заходи ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд". Від активної участі кожного залежить реалізація важливих для розвитку нашої країни ініціатив. Від результатів цього голосування залежить пріоритетність заходів, які увійдуть до нового плану дій даної ініціативи.

Потрібно переглянути запропоновані заходи та проголосувати за ті з них, які, на ваш погляд, мають бути включені до нового плану. Також є можливість залишити коментар щодо того чи іншого запропонованого заходу.

Для того, щоб проголосувати, потрібно зареєструватися на сайті, натиснувши на позначку "SIGN IN" у правому верхньому куті цього веб-ресурсу, а потім позначку "Create new account". Далі потрібно зазначити своє ім'я, прізвище, електронну пошту та ваш індивідуальний пароль, проставити відповідні позначки погодження і підтвердити свою реєстрацію.

Покрокова інструкція ТУТ.

Впродовж липня – вересня 2018 року у Львівській, Волинській, Закарпатській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській областях відбудеться ряд заходів для громадських активістів, бізнесу, представників влади, ЗМІ щодо обговорення пріоритетів плану дій із впровадження ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" на 2018-2020 роки. Ці публічні заходи будуть реалізовані ГО "Центр "Жіночі перспективи" (м.Львів) у партнерстві з ОМГО "Волинський Інститут Права" (м.Луцьк), Благодійним фондом "Центр громадських ініціатив" (м. Перечин) та ГО "Подільська правова ліга" (м.Хмельницький) в рамках спільного проекту "Партнерство "Відкритий Уряд" – кроки назустріч співпраці" за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй.

Нагадуємо: завдяки ініціативі "Партнерство "Відкритий уряд" в Україні вже впроваджено Єдиний веб-портал використання бюджетних коштів, систему електронних публічних закупівель "ProZorro", електронні петиції тощо. Нині триває голосування за нові заходи в рамках цієї ініціативи на 2018 – 2020 роки.

Завдяки пропозиціям громадськості та влади уже розроблено перелік заходів, які можуть увійти до нового плану дій на 2018-2020 з реалізації ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.07.2018 08:30
Переглядів763
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг