Більшість українських школярів не мають власної думки, – експерт

Частина українських студентів активно від'їжджає на навчання за кордон.

Про це розповіла керівник міжнародної освітньої компанії DEC education Ірина Кузьменко, - пише "Газета".

"Українська система освіти і закордонна відрізняються. Іноземні вузи формують у дитини поняття, що потрібно вміти працювати в команді, стати лідером для неї, - каже Кузьменко. - У нас навчаються 11 років, там – 12. Наш атестат не є еквівалентом атестату британської чи німецької школи. У Великобританії спеціально розробили курси для студентів з країн СНД. Протягом року вони вчать профільні предмети. Завдяки цьому ще підтягує мову. Але проходження курсів не дає стовідсоткової гарантії, що при вступі дитину зарахують".

Кращі світові вузи прагнуть, щоб у них навчалися кращі студенти. Навчання побудоване на практиці і командній роботі.

"У нас розумні діти в плані знань, але вони не звикли до такого ритму. За кордоном з першого дня вчать, як управляти командою і як працювати в команді. У більшості українських школярів немає власної думки. Вони не можуть висловлювати і грамотно себе презентувати. Коли вони потрапляють за кордон, у них 3-4 місяці ступор. Це дзвінки з плачем до батьків і постійне: "все я не витримую", - каже керівник відділу середньої та вищої освіти міжнародної освітньої компанії DEC Education Олена Сафронова.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЯК ВСТУПАТИМУТЬ У КОЛЕДЖІ І ТЕХНІКУМИ У 2018 РОЦІ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
14.07.2018 13:12
Переглядів1000
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг