ЄС виділить 2 мільйони євро для розвитку українських митниць

Державна фіскальна служба України отримає 1,85 мільйони євро на розвиток елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері у рамках проекту TWINNING.

Відповідний контракт підписано з консорціумом європейських партнерів у складі Німеччини, Польщі та Литви. З боку України підпис під угодою поставив керівник ДФС Роман Насіров, від європейських партнерів - представник Федерального міністерства фінансів Німеччини Детлеф Щесни, який буде координатором проекту, повідомляє інформагентство "Укрінформ".

"Проект TWINNING розрахований на 2 роки. Він розпочнеться 1 січня 2016 року. На реалізацію проекту ЄС виділяє 1,85 млн євро", - підкреслив глава ДФС.

За його словами, метою програми є зміни фіскальних процедур і законодавства, що наблизять їх до стандартів ЄС, проведення нормотворчої роботи у сфері боротьби з корупцією, а також направлення кращих працівників ДФС до країн-членів ЄС задля вивчення практичних аспектів управління кордонами.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
15.12.2015 15:06
Переглядів451
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-09-2018 24-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг