В Україні хочуть змінити правопис: триває обговорення

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису.

Про це інформує прес-служба відомства.

Українська національна комісія з питань правопису розробила проект нової редакції Українського правопису на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, які набувають поширення в різних сферах суспільного, наукового та культурного життя.

"Правописна комісія виходила із розуміння того, що Український правопис, як правопис і будь-якої іншої мови, не може бути вичерпним; він кодифікує засадничі, найбільш поширені або спірні орфографічні положення", – йдеться у повідомленні.

У МОН сподіваються на уважне прочитання, конструктивні пропозиції і доброзичливу критику всіх зацікавлених користувачів і знавців української мови.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 15 вересня 2018 року на електронну адресу секретаря Української національної комісії з питань правопису Шевченко Лариси Леонідівни: e-mail: larisa_shevchenko@ukr.net

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
15.08.2018 19:33
Переглядів2740
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:59
15.08.2018
Юродивий
Закрий в одній кімнаті на ніч чотирьох філологів, зранку буде три трупа.
останні новини
22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг