Супрун розповіла про пігулку від всіх хвороб

Науковці винайшли пігулку, яка здатна покращити ваше здоров'я та вберегти від багатьох небезпечних хвороб. Її назва – здоровий спосіб життя, – пише у Facebook в.о. Міністра охорони здоров′я Уляна Супрун.

Ця пігулка не коштує безліч грошей та не має ніяких побічних ефектів. Втім, її науково підтвердженою дією є покращення сну, збільшення енергії, втрата зайвої ваги та покращення загального самопочуття, – зазначила вона. І додала, що в сучасному ритмі життя це вкрай важливо.

Зі слів Супрун, найбільш надійний та доступний спосіб запобігти хворобам – підтримувати здоровий спосіб життя.

Уляна Супрун дала кілька порад, які допоможуть почати вести здоровий спосіб життя:

Плануйте

Зміна способу життя – тривалий процес. Тому важливо розподілити його на реальні етапи, які будуть послідовними. Ідея полягає в тому, що кожен етап є підготовкою до наступного, тому ви не повинні поспішати або пропускати етапи.

Ставте позитивні цілі

Найменш дієвими є підходи, які ґрунтуються на негативних стимулах. Тому науковці вказують, що довготривалі зміни найбільш ефективні, коли підтримуються позитивним настроєм. Будь-яка зміна способу життя має бути значущою та приємною, тож слід уникати формулювань "добре" чи "погано".

Визначайте конкретні задачі

Досягти ціль легше, якщо є чітке формулювання, як-от займатись спортом 30 хвилин кожного дня, а не просто займатись більше спортом. Кількість задач також має бути адекватною, адже дуже легко перевантажити силу волі та демотивуватись.

Стежте за настроєм

Лікування основних психологічних проблем та вивчення того, як краще керувати стресом та поганим настроєм, дуже важливі для успіху. Адже ми схильні переїдати, якщо нервуємо. Це може стати на заваді на шляху до здорового харчування та правильного режиму дня.

Дотримання хоча б однієї здорової звички збільшує тривалість життя на 2 роки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Україна
Опубліковано:
16.08.2018 18:21
Переглядів995
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
24-09-2018 23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг